جشن همسفر -با استادی کمک راهنمای محترم خانم مرضیه
پنجشنبه 6 دی 1397ساعت06:46 ب.ظ|نوشته ‌شده به دست همسفر راضیه | ( نظرات )


جلسه  دوازدهم از دور بیست و هشتم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه هم‌سفران کنگره 60 نمایندگی سمنان روزهای پنج شنبه با استادی همسفر خانم مرضیه  ونگهبانی هم‌سفر خانم محبوبه  و دبیری هم سفر خانم مریم با دستور جلسه  جشن همسفر در تاریخ 97/10/06 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد محترم :

سلام دوستان مرضیه هستم هم‌سفر علی

در خاطرم آمد تا بگویم انسان‌هایی که در مرحله تکاملی پایین‌تری که قرار دارند همواره تلاش می‌کنند که خود را به جایگاه بالاتری برسانند، برای خودشان تلاش کنند و خودشان را ارتقا دهند و انسان‌هایی که در مراتب بالاتری قرار می‌گیرند سعی می‌کنند دیگران را به حال خوش برسانند و به آن‌ها کمک کنند تا جایگاه‌های بالاتری را تجربه کنند و لذت ببرند و انرژی بگیرند.

 در اینجا لازم دانستم از اسیستنت محترم خانم حافظی تشکر کنم بابت اینکه این جایگاه را در اختیار من قراردادند. از مرزبانان عزیز هم تشکر می‌کنم خانم اکرم و خانم مهین که اجازه دادند خدمت کنم و انرژی بگیرم هرچند که این عزیزان چندین برابر انرژی را دریافت می‌کنند .

در مورد هم‌سفر بودن همه انسان‌ها یک بخش تاریکی را در وجود خوددارند مسافر و هم‌سفری که در کنگره قرار می‌گیرند مستثنا نیستند حتماً در یک بخش‌هایی از تاریکی قرارگرفته‌اند یا بوده‌اند. کنگره 60 با آموزش‌هایی که دارد و به همه‌ی ما این آموزش‌ها داده می‌شود . تا بخشی از تاریکی به سمت نور و روشنایی درحرکت باشد .

من قبل از کنگره یا در اوایل  که به کنگره می‌آمدم تصور من بر این بود واقعاً هیچ عیب و ایراد و مشکلی در من نیست مدام فکر می‌کردم مسافرم نیاز به آموزش دارد من نیاز به آموزش گرفتن ندارم و خودم را از تمام آموزش‌ها مستثنی می‌دانستم لازم هم نمی‌دانستم تا تغییری در درون خودم ایجاد بکنم ولی هر چه جلوتر می‌آمدم نیاز  خودم را به کنگره بیشتر می‌دانستم وقتی می‌خواهم در کنار مسافرم زندگی کنم که دنیای تاریکی را به همراه خود آورده است و خودم هم درگیر آن تاریکی‌ها شده بودم نیاز دارم آموزش ببینم تا هر دو در کنار یکدیگر بهتر و شادتر زندگی کنیم .

یکی از مسائلی که کنگره به من آموزش داده است خیلی به من کمک کرد این بود که تا جایی که می‌توانم کمک کنم و از جایی که کمکی از دستم برنمی‌آید،سعی کنم عملی انجام ندهم و دخالتی نداشته باشم و یا درواقع فرصت بدهم. فرصت به تغییر کردن مسافرم بدهم و این لازمه صبر زیادی هست که می‌بینم خطایی انجام می‌شود یا راه کجی را می‌رود من سکوت کنم تا خود راهش را پیدا بکند.

 به نظر من این روش فقط مربوط به هم‌سفر نیست یک مسافر هم می‌تواند در کنار یک هم‌سفر قرار بگیرد. هم‌سفر هم اشتباه می‌کند خیلی از راه‌ها را کج می‌رود حالا با توجه به آموزش‌ها در کنگره هستم کسی می‌تواند آزمایش کند این فرصت‌ها را باید دو طرف هم‌سفر و مسافر به هم بدهند و خودشان راه را پیدا کنند و مطمئناً وقتی من هم‌قدم به کنگره گذاشتم خواستار تغییر هستم و هر دو نفر این خواسته رادارند پس خواسته اولیه هست ولی باید در مسیر و راه آنچه لازم هست ذره‌ذره بیاموزم و نیاز به صبر دارم کنار یک هم‌سفر و یا یک مسافر. مطمئناً همه‌ی ما این صبر را یاد گرفته‌ایم. 

به نظرم در کنگره اگر به‌عنوان یک هم‌سفر خوب حرکت می‌کنم و دیده می‌شوم حتماً پشت یک هم‌سفر هم یک مسافر خوب قرار دارد به نظرم مسافرها می‌توانند همراه باشند و به هم‌سفرش می‌تواند کمک بکند این کمتر از همان لطف هم‌سفر نیست. هم‌سفرانی که جایگاه‌های بالاتری را تجربه می‌کنند و همواره حضور دارند و جاری و پویا هستند به علت وجود مسافر خوب است. متقابلاً هم‌سفر این تأثیر را روی مسافر خود دارد. اگر یک مسافر هم حضور دارد و جایگاهی را تجربه می‌کند اینجا هم‌سفر ازخودگذشتگی کرده است و از خواسته‌های خودش گذشته چه هم‌سفرانی که حضور دارند و کسانی که حضور ندارند. اگر هم‌سفری به کنگره نمی‌آید راه را برای مسافر هموار می‌کند ارزش کارشان کمتر از آنانی که به کنگره می‌آیند را دارند و لایق قدردانی و تشکر هستند یک پیوند محبت و عشق بین مسافر و هم‌سفر وجود دارد و ادامه‌دار خواهد بود اگر این عشق وجود نداشت هیچ هم‌سفری دوام نمی‌آورد حتماً این پیوند محبت وجود داشته است ولی خوب دنیای تاریکی که تجربه‌شده است باعث شده ذره‌ذره عشق و محبت به لایه‌های زیرین درونی بپیوندد شاید این تاریکی خود را زیاد نشان ندهد .

طبق آموزش‌هایی که در کنگره هست با حرکت کردن و تجربه جایگاه‌های مختلف این عشق و محبت شکوفا می‌شود و خود را نشان می‌دهد به نظرم من در کنگره خدمت می‌کنم و حرکت‌دارم هیچ مانعی وجود ندارد تا تصور کنم که برای خانواده‌ام کم می‌گذارم کنگره تأکیدش بر خانواده است آموزش برای من هست تا به خانواده توجه کنم به نظرم هر چه هم‌سفر و مسافر حرکت بیشتری انجام دهند ناخالصی‌های هردو کمتر می‌شود با تزکیه و پالایش ناخالصی‌ها برطرف می‌شوند با تغییراتی که در درون خودشان انجام می‌دهند محبت خود را نشان می‌دهد.

از آقای مهندس تشکر می‌کنم بابت این جایگاه و در ادامه از خانم آنی عزیز خانم شانی و خانم کماندار و استاد امین سپاسگزارم و این هفته زیبا را تبریک می‌گویم. تبریک و تشکر از خانم حافظی راهنمای خوبم ، به همه‌ی هم‌سفران شعبه‌های کنگره 60 اللخصوص نمایندگی سمنان. و یک تبریک دیگر به مسافرها به خاطر داشتن چنین هم‌سفرهای و در ادامه آرزو می‌کنم که هر چه پیش می‌رویم اتفاقات خوب برای ما رخ بدهد.

پیام جناب آقای مهندس در باب هفته هم‌سفر:

***وقتی به درخت پربار کنگره 60 که به لطف الهی و حرکت عظیم بنیان آن پدید آمده می‌نگریم شاخه تنومند هم‌سفران که هم چون بال دیگر پرنده‌ای عظیم شکوه و لطافت را نمایان می‌سازد کاملاً قابل‌رؤیت است***.


مشارکت اسیستنت محترم شعبه سمنان ، خانم حافظی در خصوص جشن هفته هم سفر

مشارکت ایجنت محترم شعبه سمنان جناب آقای ربیعی در خصوص جشن هفته هم سفر

در ادامه جشن، گل نمادین رهایی هم سفر راحله ره جوی کمک راهنمای محترم خانم عاطفه توسط اسیستنت محترم خانم حافظی دریافت گردید.

در ادامه جشن ، دو تن از مسافران جناب آقای میثم و آقای حمید با زدن دف و سه تار این جشن را باشکوهتر نمودند.

در ادامه جشن ، شما را به تصاویری از اهدای هدایای مسافران محترم شعبه به همسفرانشان جلب می نماییم. 

پیام مرزبانان محترم و مشاوره تازه واردین هم سفران شعبه سمنان 

عکس دسته جمعی کمک راهنمایان محترم همسفران شعبه سمنان به همراه اسیستنت محترم

خدمتگزاران محترم جلسه

لژیونهای همسفران محترم شعبه سمنان

عکس دسته جمعی گروه سایت همسفران شعبه سمنان 

مرزبان کشیک محترم : خانم مهین

عکاسان محترم جلسه: 

هم‌سفر خانم تارا لژیون هشتم ره جوی خانم محبوبه 

خانم شقایق از لژیون نهم ره جوی خانم آزاده

ویراستار: 

هم‌سفر خانم الهه از لژیون دوم ره جوی خانم مریم

نویسنده:

هم‌سفر راضیه لژیون هشتم ره جوی خانم محبوبه

ناظر و تنظیم : هم سفر ام البنین ره جوی خانم مریم از لژیون دوم

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی عمومی مسافران و همسفران،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سیما جمعه 14 دی 1397 03:02 ب.ظ
جشن عالی و پر انرژی بود از خدمتگزاران جشن مرزبان و ایجنت واسیستانت وخدمتگزاران سایت کمال سپاس را دارم
همسفر حافظی شنبه 8 دی 1397 08:53 ق.ظ
سلام...
خداقوت به همه عزیزان خدمتگزار ٬ باتلاش همگی تونستیم جشن باشکوهی را داشته باشیم.
سپاس.....
مسافر هادی جمعه 7 دی 1397 10:03 ب.ظ
ممنون و تشکر از زحمات همه عزیزان خدمتگزار کنگره ۶۰ مسافر هادی
همسفر سمانه جمعه 7 دی 1397 09:42 ب.ظ
سلتم و خدا قوت خدمت همه عزیزان زحمتکش سایت مرزبانان محترم و اسیستنت محترم کنگره.سپاس از عکسهای زیباتون
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic