مشارکت اعضای همسفران شعبه سمنان - جشن گلریزان 98/09/25
پنجشنبه 28 آذر 1398ساعت10:31 ق.ظ|نوشته ‌شده به دست همسفر راضیه | ( نظرات )
بنام قدرت مطلق الله


عکس دسته جمعی همسفران کنگره 60 نمایندگی سمنان جشن گلریزان 98

همسفر طاهره:

امروز آمده ام تا از همسفران عزیز انرژی بگیرم .من متوجه شدم بخشندگی دل بزرگی می خواهد همان طور که خداوند می فرماید بسم الله الرحمن الرحیم یعنی به نام خداوند بخشنده مهربان .من امسال سه سال است که مسافرم را از دست داده ام .امٌا این سعادتی بود که امروز اینجا باشم و انرژی بگیرم و از شما می خواهم برایم دعا کنید تا سال دیگر من هم عضو لژیون سردار باشم و در این جشن شرکت کنم.

همسفر الهه :

بسیار لذت بردم  دست همه عزیزان درد نکند امروز روزی است که من به این  نتیجه رسیدم ما داریم دست و پنجه نرم می کنیم که آموزش بگیریم که در زندگی برای فرزندانمان مفید باشد . جشن گلریزان فرصتی است که تا تمام آموزشها را کاربردی کنم .

همسفر زری :

خوشحالم که امروز در این جشن حضور دارم و سپاسگزارم از همه کسانی که در این جشن زحمت کشیدند . همه ی این زحمات به دلیل آرامشی است که در زندگی ام دارم و قبلاً آرامش نداشتم شاید آسایش داشتم اما آرامش نه . من شاید اول خیلی کم توانستم کمک کنم اما همان ی دانه من هزار دانه می شود و امیدوارم سال آینده همه ما بتوانیم عضو لژیون سردار شویم .

همسفر تارا :

خداقوت به همه عزیزان و اعضای لژیون سردار ، این جشن را به همه تبریک می گویم . افراد خارج از کنگره بودند که گرفتاری داشتند و ازمن می خواستند که برایشان نذر کنم و من همیشه به کنگره اعتقاد داشتم و نذر کنگره می کردم و همه هم جواب می گرفتند .من به این آگاهی رسیدم که بخشش خصلتی است که خداوند به هر کسی نمی دهد و امروز در این جشن هستم که فقط سهم کوچکی از هزینه های خودم را بپردازم .

همسفر مریم :

تبریک به همه عزیزان . خوشحالم از حضورم و مشارکت در این جشن . پارسال مشارکتم درجشن گلریزان با امسال خیلی فرق داشت . پارسال دائماً به مسافر تذکر می دادم که جشن گلریزان است مرا حمایت کن ، اما امسال تمام پولی که کنار گذاشته ام از پس انداز خودم است و چند برابر آن به من برگشت زیرا آن مشارکت و کمک گرفتن از مسافرم بود اما امسال فقط و فقط مشارکت مالی خودم است و باور دارم خداوند به بهترین شکل به من می رساند .

همسفر منصوری :

به همه عزیزان خداقوت و تبریک می گویم و خدارا شاکرم .خداوند لیاقت خدمت را به همه نمی دهد .من هم با مقایسه با گلریزان های قبل خودم خیلی پیشرفت کردم .عشق و برکت مالی فوق العاده بالایی را تجربه کردم و این را تنها مدیون کنگره هستم ، چه مالی و چه معنوی . امروز حس و حالم متفاوت بود حتی دوست داشتم در ظاهرم هم نشان بدهم و این حس خوب و حال خوش را مدیون خداوند و کنگره هستم.

همسفر حلیمه :


تبریک و خداقوت به همه عزیزان . من هم امروز بسیار خوشحالم و خدارا شکر از سالهای قبل خیر و برکت بیشتری در زندگی نصیب من شده است .آرامش امروز را مدیون آموزشهای خوب کنگره هستم .

همسفر مهین :

تبریک بابت این جشن باشکوه .کم و بیش همسفران عزیز می دانند که مسافر من مسئول ساخت و ساز ساختمان جدید است و من از همه مسائل ، و خرید و فروش ها آگاهی دارم . همسفران دست و دلبازی در شعبه هستند و چشم من و مسافرم به دستان بخشنده شماست . من از مبلغ کمی شروع به کمک کردن کردم و این برایم کافی بود که خداوند می بیند و مهم نبود دیگران چقدر از نیت من آگاه اند . ما در کنگره کمک کردیم و تمام مشکلات و مسائل مالی مان حل شد و شما مطمئن باشید اگر خالصانه ببخشید جای خالی آن پر می شود .

همسفر فریبا :

خداقوت و تبریک به همه عزیزان و اعضای لژیون سردار . من هم معجزه کنگره را دیده ام و حس کردم .هیچ چیز پیش خداوند پنهان نیست و از هر دستی بدهی از همان دست برداشت می کنیم . امیدوارم بتوانم با تمام توانم کمک کنم ، من هرگز یادم نمی رود در چه جایگاهی بودم و چه تخریب هایی داشتم و تمام آرامش امروزم را مدیون آموزشهای کنگره هستم .

همسفر حسنیه :

از تمام عزیزانی که زحمت کشیده اند و به این زیبایی سالن را تزیین کردند سپاسگزارم . امیدوارم من هم بتوانم روزی عضو لژیون سردار شوم و حال خوش این جایگاه را هم تجربه کنم .

همسفر سکینه :

خوشحالم که در این جشن حضور دارم و برای همه آرزوی موفقیت می کنم . حالم بسیار خوش است که توانستم سهم کوچکی در این جشن داشته باشم .

هسمفر عاطفه :

خیلی خوشحالم که در این جشن حضور دارم . من امروز نیامده ام پولی بدهم و ببینم چه اتفاق خوبی برایم رقم می خورد زیرا تمام اتفاقات خوب برای من افتاده . من یادم می آید روزی که وقتی فهمیدم یکی از اقوامم درگیر مواد شده به شدت حالم بد شد . امروز حالم خوب است چون می دانم اعتیاد راهکار و درمانی دارد . خیلی از عزیزان هستند که هنوز اذن ورودشان صادر نشده و افسردگی دارند اما امروز خیلی آرامش داریم و این را مدیون آقای مهندس و کنگره هستیم .

همسفر مریم :

امروز من مریم حس و حالم این بود که به جایی دعوتم که قرار نیست معامله ای کنم که به من برگردد . من این دیدنگاه نمی کنم که بدهم و بستانم . امروز هر کس با دیدگاه خودش و به میزان درسی که از کنگره گرفته خرج می کند . امروز قرار نیست کسی دیگران را تحت تاثیر قرار دهد . امروز بخشش قدرت می خواهد و هر چه بر دانایی ما افزوده شده باشد به قدرت بخشش ما هم افزوده می شود .

همسفر مرضیه :

خداقوت به همه عزیزان و اعضای لژیون سردار . مرضیه ای که روز اول به کنگره آمد با مرضیه امروز بسیار فرق می کند . زمانی نمی دانستم که دور و برم چه اتفاقاتی می افتد ولی امروز متفاوت می بینم . و امروز می خواهم با همان تغییر نگرشم  و دیدگاهم ببخشم و به کنگره کمک کنم . امید دارم امروز که از سالهای قبل مبلغ بیشتری کمک می کنم بتوانم سالهای آینده بیشتر ببخشم .

همسفر فاطمه :

تبریک و خداقوت . امروز با ورود به کنگره انرژی که باید می گرفتم را گرفتم و سهم من این است که امروز در این جشن حضور داشته باشم . من زمانی که به کنگره نیامده بودم می گفتم من خودم بیشتر نیاز دارم . اما امروز به این آگاهی رسیدم که تمام معجزات در زندگی من به دلیل خدمت من در گنگره بوده است .

همسفر فاطمه :

 تبریک و خداقوت . بسیار خوشحالم که در این جشن هستم . انشالله خداوند به همه عزیزان برکت و سلامتی بدهد .

همسفر ام البنین :

خداقوت و تبریک امروز همه عزیزان با شوق آمدند تا هر آنچه در توانشان است ادا کنند . خجالت می کشم بخششی انجام دهم و دیگران از من تشکر کنند . اما در کنگره باید بخشنده ها دیده شوند . ما بخشنده هستیم که در کنار مسافرانمان ماندیم و بخشیدیم و حالمان خوب شد . قبل از کنگره بسیار حساب و کتاب می کردم ولی امروز بعد از حضور در کنار دیگران حساب و کتابی در کار نیست و از تمام قلبم و جانم و مالم می بخشم .

همسفر شهین :

تبریک و دست مریزاد به همه عزیزان مخصوصاً اعضای لژیون سردار . امیدوارم هر فردی با همان عشق و علاقه ای که برای خودشان چیزی می خرند با همان عشق امروز از مال خود ببخشند .

همسفر شقایق :

منم این جشن را تبریک می گویم . ما جشن های زیادی در کنگره داریم اما جشن گلریزان تشکر از کنگره است که آرامش را به زندگی من آورده . مسافرم سه ماه است که بیکار است اما چند روز پیش معجزه ای از کنگره را در دیدم کار دولتی با بیمه ای بسیار عالی برای مسافرم جور شد که در تصورم هم نمی گنجید. این را از معجزات کنگهر می دانم .

همسفر آرزو :

سپاس از همه عزیزان و تبریک به شما. من یک سال حضور در لژیون سردار را تجربه کردم و بسیار برکاتش را در زندگی ام دیده ام و یکی از عناصر این است که هنگام گفتن مبلغ دست و پایت بلرزد و از همه می خواهم برایم دعا کند که سال دیگر بتوانم دوباره عضو این لژیون شوم زیرا حس فوق العاده ای دارد ، حال خوش بسیاری نصیب مان می شود و مانند این که در زندگی ات بیمه می شوی .همه اتفاقات بد یکی یکی از زندگی تان حذف می شود .

همسفر سیما :

به همه عزیزان تبریک و خداقوت می گویم . همه عزیزانی که خالصانه از مال خود می بخشند و حال خوش نصیبشان می شود . امیدوارم من هم روزی عضو لژیون مالی شوم .

همسفر فاطمه :

تبریک به همه . امروز اولین باری است که در گلریزان حضور دارم و بسیار خوشحالم که در این  جشن هستم و از صحبت های عزیزان لذت بردم می خواهم با خداوند معامله ای کنم و می خواهم که حال مسافران عالی شود و بهترینها نصیب این عزیزان شود .

همسفر مرضیه :

من هم بابت این عمل عظیم می توانم بگویم شکر شکر شکر . به همه عزیزان تبریک و خداقوت عرض می کنم .

همسفر فرحناز :

خیلی خوشحالم که در این جشن هستم و توانستم یک زندانی بی گناه را از زندان آزاد کنم که همان مسافرم است .

همسفر آزاده :

تمام تلاشم را کردم که عضو لژیون سردار شوم و این جایگاه خوشبختانه یا متاسفانه نصیب مسافرم شد . امیدوارم بتوانم گره وجودی خود را برطرف کنم و سال دیگر بتوانم من هم مثل مسافرم عضو لژیون مالی شوم

مشارکت اعضاء محترم لزیون سردار

هسفر هما :

من به این نتیجه رسیدم هر چقدر از خود بگذری گامهایت محکم تر می شود . مسافرم در سفر اول اصلاً خوب سفر نمی کرد و راهنمایم به من گفت هر چه میخت را محکمتر بکوبی مسافرت بهتر سفر می کند . ما هر دو بیکار بودیم و فقط یک سکه داشتم و همان را فروختم تا در پاکت آقای مهندس قرار دهم تا پاکتم سنگین شود . الهی شکر که توانستم از مالم بگذرم و امروز این حال خوش را تجربه کنم .

هسمفر محبوبه :

واقعاً امروز بغض گلویم را گرفت آقای مهندس فرمودند : خیلی از خانواده ها می شد که کنار هم نباشند . من روز رهایی که به تهران رفتم از آقای مهندس تشکر کردم که من و محمد جواد و باران را امروز کنار هم هستیم . کنگره خیلی ارزشش بالاتر از این مبالغ است . من زمانی که می خواستم 6 میلیون کمک کنم فکر می کردم مبلغ زیادی است اما الان متوجه شدم اصلاً مبلغ زیادی نیست . در این گذشتن خیلی معجزات است من از پولی که می گذرم خیلی از گره های وجودی ام باز می شود و ذره ذره ضد ارزشها از من دور می شود و من فقط شکر می کنم که در این جایگاه هستم و امیدوارم که بتوانیم من یا مسافرم عضو دنور شویم . امیدوارم بتوانیم از این جایگاه در جهت افزایش دانایی قدم بردارم و امیدوارم همه به این حس های قشنگ برسند .

همسفر افسانه :

خیلی خوشحالم که این جایگاه را تجربه می کنم .فکر می کردم 6 میلیون مبلغ زیادی است اما الان احساس شرمساری می کنم چون واقعاً مبلغی نیست . زمانی می خواستم همه دارایی ام را دهم تا مسافرمم به زندگی برگردد . شاید برای حال بهتر شدن باید عضو دنور شوم . من شاید این جشن را امروز برای خودم برگزار می کنم و در ادامه برای حال خوش خودم است .خوشحالم که سهم من از این ساختمان یک آجر است یا یک آهن همان در زندگی و بعد بعدهای دیگر به درد من می خورد و اگر روزی نباشم اسم من برای خود من باقی می ماند .

هسفر پروانه :

خدا را شاکرم که خداوند بخشش را در من قرار داد که امروز از مالم ببخشم من همیشه می گفتم خدایا هیچ چیز از تو نمی خواهم فقط پسرم به رهایی برسد و انسان فراموشکار است و من فراموش کرده بودم و راهنمایم این تفکر و حس را در من به وجودآورد تا یادآوری شود برایم از خدا چه می خواستم و عضو لژیون مالی شدم .

همسفر فاطمه :

خدا را شاکرم  که عضو لژیون هستم . تشکر از مسافرم که فرصت را به من داد تا من عضو این لژیون شوم .خواستم روح پدر و پدر شوهرم را خوشحال کنم . زیرا زمان فوت پدر شوهرم مسافرم مصرف کننده بود و در هیچ مراسمی شرکت نداشت .همیشه خوابهای آشفته می دیدم که پدرشوهرم ناراضی است اما بعد از اینکه عضو لژیون سردار شدم خوابشان را دیدم و دیدم بسیار خوشحال هستند و حالشان خوب بود .

همسفر راضیه :

خدا را شاکرم . و از اینکه در این جایگاه قرار گرفته ام بسیار خوشحالم . از مسافرم ممنونم که کمکم کردند در این حرکت عظیم سهم کوچکی داشته باشم . از راهنمای عزیزم ممنونم که این تفکر را در من بوجود آوردند تا عضو لژیون سردار شوم واقعا خیر و برکتش را در این مدت کوتاهی که عضو شدم در زندگی ام می بینم و حس و حال خوبی است و امیدوارم همه شما این را تجربه کنید .

انشاالله خداوند به زندگی و مال همه عزیزان برکت عنایت فرماید و به امید اینکه جشن گلریزان سال آتی را همه عزیزان در کنار هم در ساختمان اصلی کنگره 60 شعبه خودمان جشن بگیریم.

موفق و پیروز باشید.

 

 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: اخبار داخلی گروه خانواده،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر الهه لژیون دوم پنجشنبه 28 آذر 1398 11:56 ب.ظ
سلام روز بسیار خوبی رو داشتیم از اسیستنت محترم و مرزبانان قدردانی میکنم و از همه عزیزان سپاس
به گروه همسفران سردار خداقوت میگم
خداروشکر.....
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic