گزارش لژیون مجازی نهم - سی دی اتصال
چهارشنبه 13 فروردین 1399ساعت06:00 ق.ظ|نوشته ‌شده به دست همسفر ام البنین | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله


 دستور جلسه: سی دی اتصال از جناب مهندس دژاکام

 اعضای لژیون:  6 نفر

سفر اولی:  5 نفر

استاد جلسه : کمک راهنمای محترم خانم آزاده

مشارکت هم‌سفر فاطمه: 

اول سی دی در مورد خور و خوراک و تغذیه گفتند. باید چیزی که می‌خوریم را رعایت کنیم؟ اکثر مرگ‌ومیرها و مریضی‌ها از تغذیه نامناسب است. در سی‌دی‌های قبل هم درباره‌ی اضافه‌وزن و کنترل آن آقای مهندس صحبت کردند که چگونه باید کنترل کنیم، اینکه جناب مهندس فرمودند قبل از هر وعده غذایی باید سالاد بخوریم و سس آن را خودمان درست کنیم و همه‌ی بچه‌های کنگره باید در خانه خودشان ترازو داشته باشند. مطلب بعدی پایان هر نقطه سرآغاز خط و فصل دیگری است. در هستی همه‌چیزتمام شدنی نیست مثل کنگره که سفر اول تمام می‌شود و وارد سفر دوم می‌شویم در کنگره همان هدفمند وارد شدن به آن هدف نهایی است هم در بعد جسمانی و هم در بعد روحانی باید به آرامش برسیم.

همه‌چیز از هستی به وجودمی آید همه‌چیز در هستی از طبیعت الگوبرداری می‌شود یعنی زمین آن نقطه‌ی ریزی بوده که با آن بینگ بنگ آن هسته به وجود آمده ما هفت بعد داریم. ما هر چیزی که بکاریم همان راه برداشت می‌کنیم. منظورشان اعمال ماست. اگر ما خوبی کنیم خوبی برداشت می‌کنیم. اگر کینه بکاریم همان‌طور کینه برداشت می‌کنیم. برای هر چیزی سه تا مؤلفه بود که نقش داشت: خواست، تقدیر، فرمان الهی.

در کنگره روش زندگی کردن را به ما یاد می‌دهند تا به مقصد خود برسیم و خود طرف باید راه و مسیرش را پیدا کند. آن سلسله‌مراتب باید طی شود. آن سفر اولی باید مثل شمارش اعداد باشد. باید پله‌ها را پشت سر بگذارد. ما از اول، اول نمی‌توانیم یک‌مرتبه به طبقه چهارم برویم. یک مصرف‌کننده هروئین و شیشه یک‌مرتبه مصرف‌کننده نشد ما نمی‌توانیم از او توقع داشته باشیم یک‌شبه و یک‌مرتبه موادش را کنار بگذارد باید پله‌پله مسیر را طی کند تا رها شود. اگر یک‌مرتبه کنار بگذارد شوک فیزیکی به او وارد می‌شود. دنیا مزرعه‌ی آخرت است. باید طوری زندگی کنم که وقتی به آن دنیا رفتم مشکلی نداشته باشم. هدف یافتن راه مستقیم.

کنگره اول یک نفر بود بعد لژیون به وجود آمد و از لژیون کنگره به وجود آمد کسی که غیبت می‌کنند از راه مستقیم خارج‌شده و تمام ضد ارزشی‌ها باعث می‌شود همیشه اتصال بین انسان‌ها قطع شود انسان‌ها از حیوانات هم بدتر شدند. در خلقت چیزهای گوناگونی وجود دارد. انسان‌ها از مسیر خودشان خارج شدند همین ویروس کرونا باعث شد روزی چند نفر دارند نابود می‌شوند.

مشارکت هم‌سفر سمیه: 

به تغذیه و خوراک خودمان اهمیت بدهیم. در قرآن هم آمده که اول به طعام خود نگاه کنید بعد آن را بخورید. حتماً باید وزنمان تحت کنترل خودمان باشد. هیچ موجودی جهت بیهودگی به این دنیا نیامده است. ورزش یادمان نرود، طوری زندگی کنیم که انگار سالیان سال می‌خواهیم زندگی کنیم، لذت ببریم و در مورد جهان آخرت طوری زندگی کنیم که انگار فردا می‌خواهیم بمیریم. غیبت نکنیم همه‌چیز را تحت کنترل خودمان نگه‌داریم. وقتی از ضد ارزشی‌ها دوری‌کنیم اتصال ما باقدرت مطلق بیشتر و بهتر برقرار می‌شود. نکته دیگر این بود که خوب زندگی کنیم. مرگ پایان زندگی نیست با مرگ همه‌چیزتمام نمی‌شود بلکه از این جهان وارد جهان دیگر می‌شویم از ضد ارزشی‌ها دوری‌کنیم تا بتوانیم راه را هموار کنیم برای جهان دیگر این راه را باید طی کنیم و این راه با صراط مستقیم خوب هموار می‌شود. ما هر چه را بکاریم همان را درو می‌کنیم همین بیماری کرنا نتیجه کارهای ضد ارزشی‌هایی است که درگذشته انجام‌شده و این‌یک آزمایش است سعی کنیم بامحبت کردن و خوبی کردن راه را هموار کنیم. همه اتفاق‌هایی که می‌افتد در جهان هستی تحت نظر فرمان الهی است تا او فرمان را صادر نکند هیچ‌چیزی قادر به حرکت کردن نیست و هیچ اتفاقی نمی‌افتد و همه‌چیز دست خداوند است. نکته دیگر همه‌چیز آرام و آهسته در جهان هستی صورت می‌گیرد تا نقطه تحمل ما بالا برود یک فرد مصرف‌کننده نمی‌تواند یک‌مرتبه موادش را کنار بگذارد ما در کنگره این را خوب یاد گرفتیم که اگر یک‌دفعه کنار بگذاریم به آن شوک وارد می‌شود ما هم نقطه تحملمان را بالا ببریم و مثل یک سفر اولی که سفرش یازده ماه طول می‌کشد، آرام و آهسته طی می‌شود و وقتی وارد مرحله بعدی که همان سفر دوم شد راه را هموار کرده و سختی‌ها را تحمل کرده و نقطه تحملشان بالا رفته است.

مشارکت هم‌سفر نفیسه:

مطالبی که ما از هستی یاد می‌گیریم این است که هر چه بکاریم همان را برداشت می‌کنیم و این کاشت فقط مادی نیست. اگر محبت بکاریم محبت برداشت می‌کنیم. اگر نفرت بکاریم، نفرت برداشت می‌کنیم و مطلب دیگر اینکه فرمان خداوند الکی صادر نمی‌شود و خداوند به کارنامه ما نگاه می‌کند و طبق آن فرمان صادر می‌کند. بهترین نکته این سی دی به نظرم این بود که اگر در مسیر صراط مستقیم باشیم، اگر در مسیر درست حرکت کنیم می‌توانیم به بهترین شکل اتصال را برقرار کنیم.

مشارکت هم‌سفر شقایق:

به تغذیه خودمان خیلی اهمیت بدهیم و وزن خود را کنترل کنیم. خودمان را بشناسیم همان‌طوری که از این جهان به جهان دیگر منتقل می‌شویم با شناخت خود و دوری از ضد ارزش‌ها راه را برای خود هموار کنیم. ما هر چه بکاریم همان را برداشت می‌کنیم تمام‌کارهای ما زیر نظر خداوند است تا فرمان خداوند نباشد هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

مشارکت هم‌سفر شهناز: 

تغذیه نامناسب منشأ تمام بیماری‌هاست. جناب مهندس فرمودند تغذیه مناسب و درست و با مصرف غذاهای سالم باید بدنی سالم داشته باشیم. بعد در مورد اینکه ما هر چه بکاریم همان را برداشت می‌کنیم یعنی خودمان اتصالمان را به خدا نزدیک‌تر کنیم همان‌طور بهتر می‌توانیم باشیم برای مسافرانمان و اطرافیانمان اگر اتصالمان قوی باشد محبت کاشتیم. محبت درو می‌کنیم اگر نفرت و کینه کاشته باشیم همان را برداشت می‌کنیم.

مشارکت هم‌سفر مریم: 

در هستی هیچ‌چیز تمام‌شدنی نیست از یک مرحله وارد یک مرحله دیگر هستیم. سفر اول که تمام وارد سفر دوم می‌شویم. در هستی چیزی نیست که به پایان برسد چون اگر به پایان برسد دیگر زندگی معنی و مفهومی ندارد همیشه انسان‌ها باید به کاری مشغول باشند همین باعث ادامه‌دار بودن زندگی می‌شود وزندگی دو شخص را شیرین می‌کند و اینکه همان یک هدف‌داریم و آن هدف با تعالی رسیدیم خودمان حالا در بعد جسمانی به‌سلامتی برسیم و در بعد روحانی به آرامش برسیم. در صلح و آرامش و صراط مستقیم برسیم و همه الگوهای ما از طبیعت همه‌چیز از شفع به وجود می‌آید شفع یعنی جفت و هر چه بکاریم همان را برداشت می‌کنیم خوبی بکاریم همان را برداشت می‌کنیم و اگر بدی و نفرت باشد همان را برداشت می‌کنیم. کسی که کمک راهنما می‌شود مرحله خاص را گذرانده مثل آن مصرف‌کننده باشد آن خواست در وجودش داشته باشد باید فرمانش صادر بشود نقطه تحمل ما باید بالا باشد و همه‌چیز ذره‌ذره به وجود می‌آید.

 کشف و راز حقیقت در دو چیز یکی یافتن راه و قدم بعد برداشت در آن مسیر؛ که راه خودش را پیدا کند و در کنگره باید سلسله‌مراتب را طی کنیم همه‌چیز پله پل‌هاست کسی که سی سال است مصرف‌کننده است یک‌مرتبه نمی‌تواند موادش را کنار بگذارد حال ما مادام بگوییم اراده و خواسته می‌خواهد درصورتی‌که چنین نیست سیستم ایمنی بدن ضعیف می‌شود و مرگ‌ومیر به وجود می‌آید.

 در دوستی‌ها هم همین‌طوراست. همه‌چیز ذره‌ذره، با مردن زندگی تمام نمی‌شود و همه ما باید در صراط مستقیم گام برداریم و به‌گونه‌ای زندگی کنیم که برای زندگانی انگار همیشه زنده‌ایم و برای آخرت باید طوری زندگی کنیم که انگار لحظه‌ای بعد می‌میریم.

خلاصه سخنان کمک راهنما خانم آزاده:

ید واحده یعنی چه؟

ید واحده یعنی مجموعه روح‌هایی که در بدن همه ما وجود دارد روح در اصطلاح یعنی نفس که آقای مهندس فرمودند برای اینکه بقیه بدانند داریم چه می‌گوییم میگویند روح وگرنه همان نفس ماست که شامل عقل و روح و جن می‌شود مجموعه آن‌ها که یک هدف را دنبال کنند و بخواهند کار دوستی را انجام دهند به آن ید واحده گویند.

در مورد سی دی انتقال از آقای مهندس در اول سی دی در مورد اضافه‌وزن و نوع تغذیه‌مان می‌گویند چیزی که الآن در حال حاضر با پیدا شدن این ویروس در زندگی‌مان فوق‌العاده به آن نیاز داریم چون می‌دانیم تغذیه‌ای که ما داریم در قوی کردن سیستم دفاعی درونمان خیلی می‌تواند مؤثر باشد وقتی سیستم دفاعی بدن قوی باشد مطمئناً می‌تواند خیلی محکم‌تر در مقابل این بیماری و ویروس ایستادگی نشان دهیم به خاطر همین ما باید تغذیه مناسبی داشته باشیم چیزهایی بخوریم که سیستم دفاعی را قوی کند یک مورد دیگر هم در مورد اضافه‌وزن بود اضافه‌وزن را جدی بگیرید و حتماً ترازو داشته باشید مخصوصاً آن‌هایی که فکر می‌کنند 10 کیلو به بالا اضافه‌وزن دارند روی خودشان کار کنند و جناب مهندس هم نوید دادند هر کس که بتواند 10 کیلو از وزنش را کم کند قطعاً من ایشان را به‌عنوان راهنمای این جایگاه قرار می‌دهم که بتواند به دیگران هم خدمت کند. مورد بعدی پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری است این‌یک جمله‌ای است که ما در کنگره‌داریم و برایش وادی آمده و در این سی دی هم به آن اشاره شد؛ یعنی با تمام شدن هر اتفاق و موضوعی ما در زندگی دوباره یک موضوع دیگر شکل می‌گیرد یعنی یک مشکلی که بود در زندگی وقتی تمام دوباره یک‌شکل دیگر شروع می‌شود یعنی مثل الآن بیماری کرونا آمده این ماندگار نیست تمام می‌شود می‌رود وقتی تمام شد یک اتفاق جدید می‌افتد الآن بین من و شما فاصله افتاد این فاصله همیشگی نیست این تمام می‌شود و می‌آییم سر خط، می‌توانیم دوباره همدیگر را ببینیم و اتفاقات جالبی برایمان خواهد افتاد پس این موضوع که پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری است را چون یک وادی برایش صحبت کردیم بیشتر از این توضیح نمی‌دهم چون تایم ما کم است فقط این را بدانید که اگر به یکجایی برسیم که فکر کنیم همه‌چیزتمام شده واقعاً زندگی برایمان سخت می‌شود. یک‌طوری هدایت و رهبری کنیم زندگی‌مان را که هیچ‌وقت به آن مرحله نرسیم که بگوییم زندگی تمام شد، دیگر من حاضر به ادامه این زندگی نیستم، همین‌که هست باید سوخت و ساخت، این‌طور نیست. وقتی فکر می‌کنم که می‌توانم من زندگی‌ام را ادامه بدهم با درست فکر کردن و امیدی که در زندگی دارم این خودش واقعاً زندگی را برایمان شیرین می‌کند. نکته مهم این قسمت این بود که فکر نکنم زندگی برایم معنی و مفهومی ندارد و من به آخر خط رسیدم وزندگی برایم تمام شد چون با این طرز تفکر و ادامه دادن به نظرم خیلی سخت می‌شود و باید بدانم زندگی ادامه دارد سختی بیماری و مشکلات یا هر چیزی که هست این دوره تمام می‌شود و قرار است سر خط جدیدی را من شروع کنم و خود همین موضوع باعث می‌شود که بهتر به زندگی نگاه کنم.

 موضوع بعدی قبل از اینکه ما در کنگره جمع‌شویم همه ماقبل آن‌یک افکار دیگری داشتیم یکی با ناامیدی آمد یکی با کوله باری از مشکلات. طرز فکر کردن همه ما باهم دیگر فرق می‌کرد کنگره تنها جایی بود که باعث شد همه ما در یک مسیر حرکت کنیم و با یک هدف حرکت کنیم و ما را به هم نزدیک کرد فکرهایمان را به هم نزدیک کرد و تنها هدفی که الآن در حال حاضر در کنگره‌داریم به آن فکر می‌کنیم و برایش داریم تلاش می‌کنیم رسیدن به تعادل، رسیدن به بالاترین جایگاه انسانی است به‌جایی برسیم که در صلح و آرامش باشیم به‌جایی برویم که اگر کوله باری از مشکلات در زندگی هست ما آرامش داشته باشیم.

 موضوع بعدی اینکه ما می‌توانیم از طبیعت الگو بگیریم و این دو که هر چه بکاریم همان را دریافت می‌کنیم و این را قبلاً در موردش صحبت کردیم حالا خوبی می‌خواهیم خوبی می‌کاریم و دریافت می‌کنیم و اگر بدی بکاریم بدی دریافت می‌کنیم و مسلماً خوبی‌ای که امروز می‌کاریم ممکن است همین امروز جواب ندهد ممکن است خوبی را امروز بکارم حالا 4 یا 6 یا 9 ماه دیگر عین گندم به من حاصل بدهد پس خوبی‌ای که امروز می‌کارم ممکن است 6 ماه دیگر به من جواب دهد یا بدی که امروز می‌کارم ممکن است 6 ماه دیگر جواب دهد اما چه‌بهتر که هر چیزی که می‌کارم بهترین نوعش باشد از همین امروز تصمیم بگیرم چیزی که می‌کارم.

 قرار نیست دانه را در زمین بکاریم بلکه در افکار خودمان می‌کاریم در ذهن خود می‌کاریم آن را چه می‌کاریم؟ خوب می‌کارم یا بد؟ چه دارم می‌کارم؟ که منتظر برداشت همان داشته باشم؟ موضوع بعد اینکه ما هیچ‌کدام به هیچ نیستیم بلکه هرکداممان که به دنیا آمدیم یک سهمی در این جهان هستی داریم برای یک کاری آمدیم پس خودم را درست کنیم. نکند تو عالم ناامیدی قرار بگیریم یک حصاری از تنهایی در اطرافمان بپیچیم که نه من دیگر تسلیم هستم به بعضی‌ها می‌گویم شما شاید یکی از علت‌هایی که پا روی کره زمین گذاشتی، به این دنیا آمدی این باشد که یک مأموریت دارید اینکه به یک مصرف‌کننده کمک کنید. طرف برمی‌گردد به من می‌گوید حالا که این‌جوری است اگر من خودم تصمیم گرفتم از جهان‌های قبلی که بیایم روی کره زمین و به یک مصرف‌کننده کمک کنم پس خودکرده را تدبیر نیست من باید بسوزم و بسازم، نه بچه‌ها این شکلی نیست بخواهید به یک مصرف‌کننده کمک کنید اولاً خداوند آن ظرفیت را در تو قرار داده، اول تو را بررسی کرده، دوم همان سه مؤلفه هم دخالت دارد در این تصمیم. یکی خواست، دوم تقدیر و سوم فرمان الهی. خودت خواستی و آن موقع قبول کردی تقدیر هم برایت نوشته شد و خداوند هم به تو دستور داده. خیلی چیزهای دیگر ممکن است تقدیر ما باشد همین‌که هم‌سفر یک مصرف‌کننده بودن تقدیر من است این در تقدیر من نوشته‌شده که من هم‌سفر یک مصرف‌کننده بشوم تا من بتوانم یک کمک راهنما بشوم. به قول آقای مهندس چرا بشوم کمک راهنما؟ تا خودم را بهتر بشناسم. یک کمکی شود به خودم در زندگی و در درون خودم به اطرافیان خودم. این خیلی مهم است. همان‌طوری که فهمیدیم و گفته شد در این سی دی فرمان الهی هم الکی صادر نمی‌شود قرار است بشود اگر برای کسی صادر بشود اولاً خداوند نگاه می‌کند به اعمال و رفتار طرف مثلاً طرف چند وقت است دارد به کنگره می‌آید؟ خواستش هست. تقدیرش هم هست؛ اما فرمان الهی هنوز برایش صادر نشده. این سه تا بابد باهم باشند تکی نمی‌تواند باشد چرا فرمان الهی برایش صادر نشده است؟ چرا خدا نمی‌خواهد فلانی به کنگره بیاید و سفرش را شروع کند؟ چرا؟ چون اعمال و رفتارهای ما تغییر نکرده هنوز طرف می‌گوید می‌خواهم سفر کنم می‌خواهم خوب بشوم این را می‌گوید ولی وقتی به اعمالش نگاه می‌کنی می‌بینی اصلاً چیزی به اسم خواستن در او وجود ندارد اگر می‌خواهی باید تلاش هم بکنید فقط خواستنش که به زبان نیست. بخواهم در موردتقدیر و فرمان الهی و این سه مؤلفه صحبت کنم خیلی زمان نیازارم الآن متأسفانه زمان کم داریم و از این قسمت می‌گذرم وارد قسمت بعدی می‌شوم.

 قسمت بعدی در مورد سلسله‌مراتب می‌گوید و می‌گوید اگر می‌خواهیم مطلبی را بیاموزیم اگر می‌خواهیم چیزی را یاد بگیریم اگر می‌خواهیم چیزی را به کسی یاد بدهیم هر چیزی چه خوب و چه بدکار ضد ارزشی می‌خواهیم انجام دهیم یا کار ارزشی باید پله‌پله و یواش‌یواش صورت بگیرد اگر من می‌خواهم از این به بعد در کار کسی دخالت نکنم پله‌پله ذره‌ذره انجام بگیرد عین شمارش اعداد اگر بخواهم کار ضد ارزشی انجام دهم باز باید پله‌پله و ذره‌ذره انجام بشود عین مصرف مواد مخدر کسی که شد مصرف‌کننده، اول یک‌مرتبه نیامده یک گرم تریاک را یک‌دفعه بکشد یا بخورد آن ذره‌ذره اتفاق افتاد. چرا؟ نقطه تحملش رفته بال نقطه تحمل که بالا برود مقاوم می‌شود در برابر چه نیروهای منفی و چه نیروهای مثبت پس آن‌هم به درون ما برمی‌گردد به تفکر ما برمی‌گردد که بخواهم یک کاری را انجام بدهم یک‌دفعه یا ذره‌ذره انجام دهم کم‌کم که مطمئناً ذره‌ذره و کم‌کم باشد جواب بهتری می‌دهد به قول آقای مهندس کسانی که یک‌دفعه و یک‌شبه عاشق می‌شوند یک‌شبه هم فارغ می‌شوند یعنی اگر بخواهی یک‌شبه یک کاری را انجام دهی همان یک‌شب هم از دستش خواهی داد اما برای آن چیزی که تلاش کردید و کم‌کم به‌سختی به دست آورده باید برای آن ارزش قائل هستید و این نکته بسیار مهمی است که ما می‌توانیم در زندگی از آن استفاده کنیم.

یک مورد دیگر هم صراط مستقیم را که در موردش صحبت شد یا خط و خطوط که خط از نقطه تشکیل می‌شود و خطوطی کنار هم که در موردش صحبت شد که خطوط کنار هم سطر را به وجود می‌آورند.

 بچه‌ها! کنگره هم همین‌گونه بوده است از چند نفر شروع شد دورهم جمع شدند و شدند لژیون و از لژیون شعب به وجود آمده و شعبه‌ها شده‌اند کنگره. هر چیزی همین‌طوری است که اگر بخواهیم یک خط مستقیم به دست بیارم باید نقطه‌ها کنار هم قرار بگیرند این نقطه‌ها چیست؟ آیا این نقطه‌ها چیزی غیر از اعمال و رفتار ماست و کارهای ارزشی ما (راست‌گوی – مهر و محبت – لطف) این‌ها را کنار هم قرار بدهیم می‌شود یک خط این خط و مشی اتصال پیدا می‌کند همیشه یک خط مستقیم هدف همین رسیدن به خط مستقیم یافتن این راه وقتی این صراط مستقیم را پیدا کردیم باعث می‌شود اتصال‌ها را محکم نگه دارد اتصال‌ها و ارتباط بین انسان‌ها فقط از راه مستقیم صورت می‌گیرد یعنی اگر شما می‌خواهید ارتباطتان با اطرافیان برقرار باشد باید در صراط مستقیمم باشد اگر می‌خواهید اتصالات و ارتباطات با مسافرتان یکی باشد و محکم باشد باید در صراط مستقیم باشید با کلک و دروغ و ریا زیرآبی بازی کردن و پنهان‌کاری نمی‌توانید به مسافرتان کمک کنید و آن ارتباط را برقرار کنید حتی اگر به ضررت باشد شما باید درراه مستقیم باشید حتی اگر به ضررتان باشد. شما باید حق و حقیقت را بگویید. از دروغ‌گویی، از تجسس کردن، فاز فضولی کردن و خیلی ضد ارزش‌های دیگر را رها کنید خودتان را مبرا کنید تا بتوانید هم به خودتان کمک کنید و هم اتصال و ارتباط خودتان با مسافرتان و اطرافیانتان حفظ نگهدارید.

یک‌قسمتی هم مربوط به آن ثروتمند بود که گفتند 120 میلیارد دلار سرمایه‌اش بود 8% از سرمایه‌اش را بخشیده که این اتصال برقرار شود.

 ما خیلی‌هایمان پول‌داریم اما نمی‌توانیم ببخشیم نمی‌توانیم درراهی که می‌دانیم درست است اما حاضر نیستیم خودمان بابت این موضوع یک مقدار پول ببخشیم. چه جوری توقع داریم دیگران ببخشند؟ چه جوری توقع داریم از مشکلات و دردهایمان کاسته شود؟ وقتی‌که نمی‌توانیم مشکل یک نفر دیگر را حل کنیم یعنی می‌توانیم ولی نمی‌کنیم.

 به قول قدیمی‌ها ببخش تا بخشیده شوی.

قسمت آخرش این بود که انسان وقتی می‌خواست به زمین بیاید خداوند همه‌چیز را برایش مهیا کرده است تا انسان روی زمین بیاید حالا که این انسان روی زمین آمد دارد چه‌کار می‌کند؟ کجای این زمین هستم؟ با خودم و زمین‌دارم چه‌کار می‌کنم؟ همین‌طوری که دایناسورها آمدند و زمین را برای من آباد کردند قرار است این زمین را من آباد نگه‌دارم برای آیندگان؛ اما اگر این زمین را نابود کنم مطمئناً فرمان الهی کلاً انسان‌ها را می‌تواند از بین ببرد من انسان روی این کره زمین‌دارم چه‌کار می‌کنم؟ با خودم دارم زندگی‌ام را نابود می‌کنم و به خودم آسیب می‌زنم.

 اول سی دی اضافه‌وزن می‌گوید با تغذیه ناجورم، با افکار مخربم دارم به خودم آسیب می‌زنم وقتی به خودم آسیب بزنم مطمئناً جامعه هم درخطر است فقط دودش توی چشم من تنها نمی‌رود جامعه را هم دارم خراب می‌کنم من بتونم یک کاری را انجام بدهم یک برنامه‌ای را دنبال کنم که هم آن کار می‌تواند مخرب باشد هم می‌تواند درست باشد آن بستگی به دانایی من دارد که چه طوری از آن استفاده کنم مثلاً همین کرنا الآن می‌توانم با خانه‌نشینی خودم و رعایت مسائل بهداشتی هم خودم را سالم نگه‌دارم و هم اطرافیانم را.

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: سی دی های آموزشی و جهانبینی، اخبار داخلی گروه خانواده،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سمیه لژیون نهم پنجشنبه 14 فروردین 1399 11:11 ق.ظ
سلام وخداقوت خدمت خانم آزاده
جلسه پرباری بود خیلی استفاده کردم.
ممنون از خواهر لژیونی های عزیزم.
ممنون از خانم مریم بابت درج مطالب
زهراهمسفرعماد پنجشنبه 14 فروردین 1399 01:40 ق.ظ
سلام وخدا قوت به راهنمای عزیزم خانم ازاده وخواهرهای خوبم درلژیون
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic