کارگاه آموزشی عمومی +تولد رهایافتگان
دوشنبه 2 اسفند 1395ساعت02:51 ب.ظ|نوشته ‌شده به دست مدیر وبلاگ | ( نظرات )

جلسه پنجم از دور سی‌ام سری کارگاه‌های آموزشی عمومی  کنگره 60، نمایندگی سمنان با استادی مسافر آقای 
 سینا ابراهیمی و نگهبانی مسافر آقای مجتبی اعرابی و دبیری موقت مسافر آقای مهدی شرفی با دستور جلسه   وادی دوازدهم و اجرای آن  در روز پنج‌شنبه مورخ 1395/11/28 رأس ساعت شروع به کار نمود. 

در ادامه نیز جشن سومین سال رهایی مرزبان محترم  آقای حسینی برگزار گردید.خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان تشکر می‌کنم که این فرصت را به من داد تا خدمت کنم و آموزش بگیرم.

امروز دستور جلسه وادی دوازدهم است که میگویید در آخر امر؛ امر اول اجرا می‌شود. خوب این دستور جلسه مصادف شده با تولد مرزبان محترم آقا نعمت، من اعتقاددارم که هیچ دستور جلسه‌ای با هیچ تولدی بی‌ارتباط نیست. حتماً در این دستور جلسه هم ارتباطی با آقا نعمت وجود دارِد. خوب در مورد دستور جلسه میگویید آخر امر، خوب این آخر امر یعنی کجا یعنی چه امری امر چیزی است که فرمانی که صادر می‌شود و تمام کائنات دست‌به‌دست هم می‌دهد چه در مسیر درست و یا غلط که این فرمان به اجرا برسد. خوب کائنات هم دستگاهان خودکار عمل می‌نماید. ما در هر مسیری که باشیم ان ما کمک می‌نمایند. چون خداوند به انسان قدرت اختیار را داده است. شاید ما انسان‌ها به اختیار یکدیگر احترام نگزاریم. ولی بقیه سیستم هستی، خارج از ما انسان‌ها خیلی محترماً می‌پذیرند و درراهش قدمت برمی‌دارند.

خوب در مورد تولد آقا نعمت وقتی ایشان باحالی بسیار خراب وارد کنگره شد یعنی در یک ناامیدی مطلق در یک تاریکی مطلق اصلاً تیره. چرا؟ چون ان فر ایزدی رو وان جایگاه اصلی رو ازدست‌داده بود وان سیستم شبح افیونی خوب را ازدست‌داده بود و دیگر روزگار اسفناکی داشت. آمد در کنگره قرار شده برگ رده به همان امر اول برسد؛ و آمد با سعی و تلاش به رهایی رسید و الحق و انصاف ره‌جویی گوش‌به‌فرمانی بود چه از اولی که در لژیون آقای جمالی بود چه در لژیون من بود. اصلاً گریز نداشت و خدمتگزار بود و خواست تا به آن امر اول برسد؛ و رسید به ان حال خوش والان اگر بپرسید از آقا نعمت الآن حالت بهره یا ان موقعِ ای که مصرف‌کننده نبودی مطمءنا میگویید الآن چون دانایی ناگاهیان اضافه‌شده است. خوب در مدت که آقا نعمت بود در کنگره خدمت‌های زیادی انجام داده است. مثل مسئول اوتی بوده است والان هم به‌عنوان مرزبان خدمت می‌کند شال کمک راهنمایی رو هم دریافت نموده است. من هم به‌نوبه ای خودم تولدش را به خودش و خانواده‌اش تبریک میگوییم. از اینکه به صحبت‌های من گوش دادید متشکرم.

 

اعلام سفر ایشان:

(مدت تخریب: 3 سال.) (آنتی ایکس مصرف تریاک) (مدت سفر: 11 ماه)(نام راهنما: آقای سینا ابراهیمی) (رهایی: 3 سال 2 ماه). 

سفر سیگار (تخریب: 5 سال)(مدت سفر 6 ماه)(نام راهنما: آقای میثم جمالی)(مقدار مصرفی 24 قطعه) (رشته ورزشی: فوتسال) 

آرزوی تولد ایشان

همه افرادی که سفر اول هستند به سفر دوم و به رهایی برسند

3

خلاصه سخنان آقای نعمت حسینی:

خدا رو شکر می‌کنم که این سعادت نصیبم شد تا در خدمت شما دوستان خوبم باشم از همه مسافران و هم‌سفران تشکر می‌کنم که در جشن من حضور دارند. دیشب داشتم با خودم فکر می‌کردم که من مصرف خودم می‌کردم چه‌کاری بود. به‌ظاهر داشتم زندگی می‌کردم اما همین‌طور که داشتم تو افکارم جلوتر می‌رفتم دیدم مصرف مواد یک پوشش ای روی دید من کشیده بود و من مشکلات روزمانی دیدم که آمدم و درمان شدم. خاکستر از روی آتش کنار رفت. حالم واقعاً خوب نبود تو کل سفر اول هم آقای جمالی با من خیلی صحبت می‌کرد به‌صورت خصوصی من مشکلات زیادی داشتم و به‌هم‌ریختگی در من و در زندگی من بود. تویی سفر دوم هم این مسئله کاملاً نمایان بود. من تا مدت شش ماهی که در کنگره بعد از رهایی نبودم تا آستانه جدایی از همسرم پیش رفتیم؛ و اصلاً اوضاع‌واحوال خوبی نداشتم. من از عموی خانمم خیلی تشکر می‌کنم که نگذاشتن زندگی ما از هم بپاشد. ایشان کنگره‌ای نیستند ولی دید بسیار وسیعی دارند. من‌بعد از این موضوع به آقای ابراهیمی گفتم می‌خواهم تولد بگیرم که ایشان گفتند که شرط تولد شما حضور در کنگره است؛ که آمدم و تولد یک‌سالگی روگرفتم. در این تولدها و آمدن گرفتن‌ها زندگی من درست شد. من از هم‌سفرم و از بچه نام تشکر می‌کنم که با صبوری من رو به این مقطع رسانند. من جا داده از بنیان کنگره آقای مهندس تشکر کنم و همه اعضا کنگره 60 تشکر می‌کنم. از آقای ابراهیمی تشکر می‌کنم که خیلی به ایشان زحمت دادم و از شما دوستان در جلسه تشکر می‌کنم که در این جشن حضور داشتید. متشکرم

خلاصه سخنان  کمک راهنمای محترم سرکار خانم یحیایی:

خیلی خوشحالم که بار دیگر شاهد تولد یکی  از مسافران کنگره هستم.

به آقا نعمت تبریک می‌گویم به خاطر تولد سه سال رهایی‌شان. به هم‌سفر و دخترشان تبریک می‌گویم. به آقای ابراهیمی هم تبریک می‌گویم  به خاطر سه سال رهایی ره‌جویشان.

هم‌سفر آقا نعمت، خانم حلیمه قدم‌های محکمی را برداشت ، خیلی عالی آموزش‌ها را گرفت، سی‌دی‌ها را گوش می‌کردند. خیلی خوب سفر کرد و امیدوارم که موفق باشد.

از آقای ربیعی ایجنت شعبه و خانم منصوری دستیار هم تشکر می‌کنم که زحمت زیادی  می‌کشند تا آموزش‌ها به مسافران و هم‌سفران منتقل شود. حسن‌های خانم علمیه  را در موفقیت آقا نعمت که بیشتر جایگاه‌های خدمتی را تجربه کرده می‌توان دید. الآن هم که مرزبان هستند و این حس خوبی برای یک راهنما به همراه دارد.

ان شاالله که خانم علمیه  هم بتواند این جایگاه و جایگاه‌های خدمتی را در کنگره تجربه کند. ممنون که به صحبت‌های من گوش دادید.

خلاصه سخنان هم‌سفر سرکار خانم حلیمه:

من هم خیلی خوشحال هستم که این لحظه را تجربه می‌کنم و من هم امیدوارم که آرزوی آقا نعمت برای سفر اولی‌ها رودارم. خوب همان‌طور که آقا نعمت گفتند در سفر ایشان من حضور در کنگره را نداشتم و بعد از سفرش آقا نعمت کم‌وبیش میامدن به کنگره می‌رفتند. من خودم احساس می‌کردم که فقط قطع مواد شده بود؛ و بعد از چند وقتی تصمیم گرفتم که خودم هم باهم به کنگره بیایم. وز مانی که باهم ادامه سفر را انجام دادیم نتیجه بهتری هم گرفتیم. امیدوارم که این آرامشی که الآن در زندگی‌مان هست که کنگره به ما داده لیاقتش را داشته باشم.

من هم جا داده از ایجنت محترم و سرکار خانم منصوری و از جناب مهندس تشکر می‌کنم که این راه را جلو پای ما قراردادند، از کمک راهنمای مسافرم آقای جمالی تشکر می‌کنم  از کمک راهنمایی بسیار خوب مسافرم آقای ابراهیمی تشکر می‌کنم بابت تمامی زحماتی که برای مسافرم کشیدند از راهنمای خوب خودم سرکار خانم یحیایی تشکر می‌کنم که مادرانه کنار من بودند، به مسافرم هم تبریک می‌گویم و امیدوار هستم در جایگاه‌های بالاتری مسافرم را ببینم. متشکرم


نشان  سه‌سالگی آقای نعمت:

ادامه مراسم به روایت تصویر .......


مرزبان محترم کشیک

تعداد تازه واردین: 1نفر

حاضرین در جلسه: 110نفر

تعداد مشارکت‌کنندگان: 20نفر

موجودی سبد پول:106هزار تومان

نگارش،عکس و تهیه گزارش:مسافر علی عربی

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: تولد رهایافتگان،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic